english version

Čivava dlouhosrstá 
Křišťálové oko:


Home

Novinky

Křišťálové oko

Štěňátka

Kontakt

Čivava - info

OdkazyNaše čivavy:

Naše odchovy:

Belgický ovčák tervueren:


VZPOMINÁME
"A" vrh


                  


čivava-info

VOLIN - JAK SE ŽIJE S ČIVAVOU:
"Sisi" očima své majitelky


  

část druhá

Včera nás maminka přemlouvala, ať jí půjčíme alespoň na jeden den Sisi, ale přesto, že jsme dobrosrdeční, tak Sisi i když je to jen jeden den, tak doma by strašně chyběla. Nyní sedí manželovi na klíně a dívají se spolu na televizi. Ona totiž je docela dobrý televizní divák a má ráda pohádky, ovšem když se objeví nějaké zvířátko, tak stojí před televizí a je hrozbě rozčílená.

Dnes jsem ji i nazlobila já, když jsme čistili ouška, tuto činnost nemá ráda a nakonec se nechala přemluvit a ouška jsou čistá a Sisi opět s vděkem olizovala ruku. Je pravda, že pejsek si nás získal natolik, že představa toho, že by jsme ji neměli je pro nás naprosto nemyslitelná. My tvrdíme, že je to to nejúžasnější štěně čivavy, které se narodilo a začínáme v ní vidět našeho malinkatého bílého špice, který nám ve 13-ti letech zemřel a pro nás je nezapomenutelný.

Jak o Sisi neslyšíme, tak je opět v pokojíčku. Dnes jsme si hráli tak, že Kristýnka měla dětské vykrajovačky v plastové nádobě a Sisi je stačila všechny vytahat a já je postupně vracela, přičemž jak jsem jednu vrátila již byla opět venku a Sisa se tvářila velice důležitě a přitom packovala plastovou ještěrku.

Její druhou velkou zábavou je také návštěva WC a vymotávání toaletního papíru ze zásobníku. Dnes nejen tento vytahala, ale i rozcupovala. Není ničitelkou všeho na co přijde, i když štěněcí věk na to má, ale co se týče ubrousků, papírových kapesníčků a toal. papíru, tak to nezná slitování. Byla si velice dobře vědoma svého prohřešku, i když u nás doma se tělesné tresty neprovádí, přesto seděla v hale pod křeslem a dělala, že právě přestala slyšet,, přestože uši jsou vyčistěné. Na oplátku za svůj rest za chvíli začla panáčkovat a pokoušet se o tanec, aby dala najevo své přednosti, o kterých my stejně víme, ale ona to naštěstí nechápe, že i kdyby roztrhala všechny role, tak se na ni stejně nikdo vážně zlobit nebude.   Webmaster:   Casper Bohemia - webdesign, Painting Photos