english version

Čivava dlouhosrstá 
Křišťálové oko:


Home

Novinky

Křišťálové oko

Štěňátka

Kontakt

Čivava - info

OdkazyNaše čivavy:

Naše odchovy:

Belgický ovčák tervueren:


VZPOMINÁME
"A" vrh


                  


čivava-info

VOLIN - JAK SE ŽIJE S ČIVAVOU:
"Sisi" očima své majitelky


  

část čtvrtá

Chtěli bychom Vám všem společně se Sisinkou popřát krásné vánoce a mnoho zdraví a vše dobré v Novém roce 2008. Ať více takových štěňátek, jak máme my, rozzáří nejen dětská očička, ale pohladí i dušičku dospělého svou věrností, rozverným chováním a krásnýma "křišťálovýma očima."

Sisinka byla při společném prohlížení fotek a prohlížela si je po svém - začla je olizovat. Hrozně ráda se voní, ovšem opět po svém. Koupili jsme prostěradla z ovčí vlny a jelikož po vytažení z obalu ovečky přece jen byly trochu cítit, Sisinka se začla vonět nejdříve na hlavičce a ouškách a posléze navoněla bříško a pak ještě neopomenula zádíčka. Nakonec si spokojeně lehla s hlavičkou vztyčenou a dávala najevo jaký má krásný parfém.

Líbí se jí i bylinkový polštář,byla z něho unešena. Dokázala by se celé hodiny nosit v náručí a hladit. Ráda v náručí pozoruje dění venku za oknem. Dnes přijela babička a dovezla v košíku nějaké dobroty. Povídali jsme si a Sisinka již pečlivě studovala copak to babička dobrého dovezla. Současně vyžadovala pochování a dávala najevo, že ji pohladit nestačí, protože ze země ona nemá takový přehled a není zcela přítomna všemu co se děje. Teď opět, jako snad pokaždé spinká vedle mě s nožičkama nataženýma, jak předníma, tak zadníma.


Volin Křišťálové oko


   Webmaster:   Casper Bohemia - webdesign, Painting Photos