english version

Čivava dlouhosrstá 
Křišťálové oko:


Home

Novinky

Křišťálové oko

Štěňátka

Kontakt

Čivava - info

OdkazyNaše čivavy:

Naše odchovy:

Belgický ovčák tervueren:


VZPOMINÁME
"A" vrh


                  


čivava-info

VOLIN - JAK SE ŽIJE S ČIVAVOU:
"Sisi" očima své majitelky


  

část sedmá

Dnes jsem se dočetla o Yvi a nedalo se ubránit pláči. Podívám-li se na Sisi, jak je to milé a plné lásky, tak je mně líto, že o jedno takové štěňátko je méně.

Sisinka je přihlášena na svou první výstavu, tak nacvičujeme výstavní postoj a ten nám jde, včetně chození na vodítku, ale v cizím prostředí nevím, jak to budeme zvládat, ale nějak musíme. Budeme mít obě dvě premiéru, ona jako vystavovaná a já jako chovatelka naprostý laik.

Za necelé tři týdny bude mít Šišenka rok, ale se svými 1700g vypadá stále jako štěňátko. Pokud někam jedeme bez ní, tak stojí za dveřmi jen ouška koukají, a pak mě packuje po nohou tak dlouho, až ji vezmu do náruče, na což čeká, a řeknu do jejího sametového kožíšku pucy, mucy mamino a je spokojená a jde kontrolovat kabele. Minulý týden zkontrolovala nákup, jestli máme vše potřebné a pak si vzala sýr a odešla do pelíšku.

Kristýnčin pokojíček stále zůstává její nejoblíbenější místností, ty hračky jsou silné lákadlo. Včera zase snášela do pelíšku. Odnesla si zebru, která byla snad jen o 1/3 menší než ona a byla spokojená.

Víkendový orkán ji vůbec nevyvedl z míry, jen venčení probíhalo docela rychle.Bouřka i to ostatní, byli jsme totiž 15 hodin bez proudu, v ní nevyvolal žádný neklid a spokojeně spala a fungovala jako jindy.

Včera nás všechny tři rozesmála ,včetně naší stále nemocné Kristýnky. Byla s námi v posteli a jako oběť si vyhlédla manžela a dožadovala se bližšího kontaktu s jeho obličejem, hlavně nosem a čím více jsme se smáli, tím více dováděla, až svým tělíčkem vytvořila manželovi límec kolem krku a položila si čumáček na manželův obličej.

Teď právě leží u televize a se zaujetím sleduje Místo v životě. Nedávno jsem si nechala odložený počítač na sedačce, kde byla i Sisi a podařilo se jí odeslat e-mail. Manžel pak jen pronesl - ještě že neodpálila rakety v Americe.

   Webmaster:   Casper Bohemia - webdesign, Painting Photos